Készlet kisöprő akció a PAPIRONNÁL!
Minden nap más termékek akcióban, érdemes webáruházunkat
figyelni!

Egyes termékek verhetetlen jó áron!

Most érdemes vásárolni! Iskoláknak, osztályoknak egyedi kedvezmények!

Ön jó helyen jár!
Tudja, hogy az egyik legnagyobb választékkal bíró iskolaszer webáruház!!!?

Ha már sehol nem találja a terméket, a márkát írjon nekünk!

Több mint 600nm vásárolhat személyesen: Jászberény, Apponyi tér 1

Már Budapesten is!  15.kerület Szentmihályi út 171. /China mart/
 web megrendelését itt is átveheti,  sőt be is vásárolhat!   H-P: 8-18-ig   Sz: 9-14-ig

Munkatársaink

Köszöntjük Iskolaszer webáruházunkban!

Ön is szembesült már azzal, hogy gyermekének az iskolai tanszereit nem tudta egy helyen megvásárolni, és a szükséges eszközök kiválasztása, annak beszerzése rengeteg időt és energiát vesz el Öntől? Szeretné ha gyermeke sikeresen tanulna vagy kézügyessége maximálisan fejlődne? Szeretné meglepni gyermekét, családtagjait, ismerőseit egyedi ajándékkal, de nincs ötlete?

Örömmel jelentem be, hogy itt az ideális segítség az Ön és családja számára!
Vállalkozásunk iskolaszerek, írószerek, irodaszerek, nyomtatókellékek, nyomtatványok, higiéniai termékek forgalmazásával foglalkozik, közel 20 éve. Célunk, hogy az Önök családja, irodája költséghatékonyan, a legjobb termékekkel működjön! Havi akcióink változatosan vonultatják fel termékválasztékunkat, az iskolaszerektől az írószereken át az íróasztalig mindent megtalál amire egy háztartásnak, irodának, közületnek szüksége lehet.
A Papiron Kft. széles körben nyújt megoldásokat, családok, gyerekek, cégek, iskolák zavartalan és hatékony működéséhez. Cégünk gondoskodik róla, hogy Partnerünknek ne legyen iskolaszer, irodaszer, papír, bélyegző gondja!
Több mint húszezres cikkelemes termékkínálattal rendelkezünk az iskolaszerek birodalmában, melynek segítségével Ön egy helyről, kényelmesen rendelheti meg gyermeke iskolakezdéséhez szükséges tanszereket, iskolatáskákat, írószereket és irodája tökéletes működéséhez szükséges eszközöket. Akár a telefonon, akár interneten, webáruházunkon keresztül leadott megrendelést részesíti előnyben. Fontosnak tartjuk, hogy személyesen is megismerjük Önt és igényeit, hogy a lehető legmegfelelőbb kiszolgálásban részesíthessük. Kapcsolattartóink, ügyfélszolgálati munkatársaink várják az Ön hívását megrendelését és tájékoztatást kaphat aktuális készleteinkről, újdonságainkról, és megismerheti új termékeinket, szezonális kínálatunkat. Személyre szabott ajánlatot készítünk, iskolák, osztályok részére a közös nagybevásárlásokat akciókkal támogatjuk, hogy Önnek ne kelljen a megfelelő termékek kiválasztásával időt vesztegetnie.

Csatlakozzon Ön is elégedett vásárlóinkhoz!

Mindent egy helyről, amire egy iskolakezdéshez szüksége lehet!