iskolaszer akció

Faber-Castell golyóstoll Conic -M- 0,7mm ezüst Faber-Castell ballpoint pen, rollertoll

IRTNFAB0000153
Faber-Castell golyóstoll Conic -M- 0,7mm ezüst
Típus
golyóstoll
Kollekció
Conic
Faber-Castell
IRTNFAB0000153
Akciós nettó ár: 1.368 Ft
Akciós br. ár: 1.737 Ft
Eredeti br. ár: 1.930 Ft
Leírás:
"Tudtad, hogy a Faber-Castell tollak betétjei nagyobb töltéssel bírnak mint a társaiké?! Több métert tudsz írni vele! Próbáld ki Te is nem fogsz csalódni! Faber-Castell golyóstoll Conic 0,7mm M ezüst Golyóstoll betétje : IRTNFAB0000147 - M-es kék; IRTNFAB0000143 - M-es fekete"

HASONLÓ TERMÉKEK

IRTNFAB0000130

Faber-Castell golyóstoll e-motion Twist croco fekete

Faber-Castell e-motion Twist golyóstoll croco e-motion
Akciós nettó ár: 15.686 Ft
Akciós br. ár: 19.921 FtEredeti nettó ár: 17.429 Ft
IRTNFAB0000131

Faber-Castell golyóstoll e-motion Twist parketta fekete

Faber-Castell e-motion Twist golyóstoll parketta minta e-motion
Akciós nettó ár: 15.686 Ft
Akciós br. ár: 19.921 FtEredeti nettó ár: 17.429 Ft