Iskolatáska szett Ars Una FC Barcelona uzsonnás doboz, iskolatáska, tolltartó, tornazsák

Cikkszám: ISITKES0000201
Gyártó: Ars Una
Várható szállítás: 2021. június 25.

"Többszintes, töltetlen, cipzáras tolltartó. Belül nyomott mintás textillel bevont merev lapokkal, gumis kialakítással az írószerek tárolásához és egy cipzáras belső zsebbel. Hátizsák formájú iskolatáska. Könnyű súlyú, formatartó szerkezetű. Gerinckímélő, vastagon párnázott, merevített, ergonómikus hátkiképzéssel. Puha, méretre állítható vállpántokkal és plusz állítható pántokkal, amelyekekkel szabályozható, hogy mennyire álljon feszesen a gyerek hátához simulva a táska. Alja tartós kemény műanyag. Nagy felületű fényvisszaverő elemekkel elől, oldalt és a vállpántokon. Felülről könnyen pakolható, teteje mágneszárral záródik. Belsejében egy textil elválasztó elemmel, két nagy rekesszel. A táska tetején belül átlátszó műanyag órarendtartóval és órarenddel. Oldalán két zsebbel a kulacs részére. Tetején műanyag fogantyúval. Nagyobb méretű tornazsák felül összehúzható zsinórral. Tartós és erős anyagból készült; könnyű, kis helyen elfér. Használható hátizsákként is. Zárható műanyag uzsonnás doboz. Iskolába, óvodába, kiránduláshoz ajánljuk."

Márka Ars Una
Design FC Barcelona - Barca - focis