Iskolatáska szett Ars Una Cute and Wild Sünis szett iskolatáska - tolltartó - tornazsák

Cikkszám: ISITKES0000063
Gyártó: Ars Una
Várható szállítás: 2021. május 25.

"Magas minőség, megfizethető termék - ergonómikus hát-kialakítás; minden évben megújuló design - intelligens , okos kiképzés - 2év garancia - tágas belső és első zsebek, különböző fogantyúk, párnázott hát, erős műanyag talp, fényvisszaverő elemekkel - 2db oldalsó zseb a kulacsok számára. Kell ennél több?! A legjobb választás a 6-9éves korosztály számára. Anyaga: vízálló. kiknek ajánljuk: 6-9 éves gyermeke számára. Garancia: 2év ORVOSOK GYÓGYTORNÁSZOK AJÁNLÁSÁVAL! Válassza szettként a minőséget!"

Márka Ars Una
Design Cute and Wild
Alsó tagozatosok igen
title Belmil iskolatáska - legjobb választás
description Valahol megtalálta mégjobb áron a fenti terméket? Írjon nekünk!
papiron keywords Belmil iskolatáska szett, Akciós szett, Akciós iskolatáska, tolltartó iskolaáska tornazsák