Iskolatáska Belmil ergonómikus 21' Mister

Cikkszám: ISITBELAL00489
Gyártó: Belmil
Várható szállítás: 2021. június 25.

A Belmil anatómiai elsőosztályos gyermekek számára készült magas minőségű, mágnes zár,megfizethető termék, ergonómikus hát kialakítás, minden évben megújuló design, intelligens , okos kiképzés, 2év garancia, tágas belső,biztonság, első zsebek, különböző fogantyúk, párnázott hát, erős műanyag talp, fényvisszaverő elemek, 2db oldalsó zseb mely tépőzárral van ellátva, párnázott vállpántok melyek állíthatóak a gyermek magasságához. Anyaga: vízálló. kiknek ajánljuk: 6-9éves gyermeke számára Garancia: 2év Mérete: 36x32x19cmSúlya: 0,9kg Nagy szakítószilárdságú anyagokból készülnek ezért is a 2év garancia. Iskolatáska ORVOSOK GYÓGYTORNÁSZOK AJÁNLÁSÁVAL.

Márka Belmil
Design In the Ocean