26.952 Ft
Kedvezmény: 18%
Az akció időtartama: 2021. 07. 22. - 2021. 07. 30.

Iskolatáska Belmil ergonómikus 21'Sporty Treasure Island 404-5 38x32x21cm kb. 22l - 950-1000g

Cikkszám: ISITBELAL00509
Gyártó: Belmil
Várható szállítás: 2021. augusztus 04.
26.952 Ft
Kedvezmény: 18%
Az akció időtartama: 2021. 07. 22. - 2021. 07. 30.

Anatómiailag és ortopédiailag kiváló, gyermek helyes testtartását elősegítő iskolatáska. "Sporty" iskolatáska csupán 1000 g, erős és vízálló poliészter anyagokból készült. Az oldalerősítések és a kemény műanyag talp növelik a táska tartósságát tisztántartása egyszerű, megóvja a táskát a szennyeződésektől és stabilitást biztosít! A táska tetején különböző fülek találhatók, amelyek mind más funkciót töltenek be. Az első fül a legnagyobb, hogy a szülők is könnyen tudják vinni a csatos iskolatáskát. A gumírozott fülnek köszönhetően a táska akár a gyermek kezében is kényelmesen vihető. A másik, kisebb füllel a táska felakasztható az osztályteremben. Egy kis átalakítással, az oldalzsebek tökéletesek vizes palack kulacs tárolására (0.7 L-ig). Csupán a zsebek tetejét kell a palack mögé igazítani. Az ergonomiailag formázott, légáteresztő és párnázott hátkialakításnak köszönhetően a gyermekek gerincét ért terhelés a minimálisra csökken. A szintén párnázott és állítható vállpántok tovább növelik a kényelmet. A Belmil iskolatáskák anatómiailag és ortopédiailag kíválóak! Prof. Dr. Mészáros Tamás, a Szegedi Tudományegyetem Ortopédiai Klinika egyetemi tanárának ajánlásával! A táska minden oldalán fényvisszaverő anyag található, hogy gyermeke sötétben is tökéletesen látható legyen! Várható beérkezés: 2021.03-04.

Márka Belmil
IS/Design :Sporty