34.724 Ft
Kedvezmény: 18%
Az akció időtartama: 2021. 07. 22. - 2021. 07. 30.

Iskolatáska Belmil gurulós Easy Go 338-45 47x33x20cm kb. 25l - 1900g

Cikkszám: ISITBELAL00529
Gyártó: Belmil
Várható szállítás: 2021. augusztus 04.
34.724 Ft
Kedvezmény: 18%
Az akció időtartama: 2021. 07. 22. - 2021. 07. 30.

Belmil Easy Go multifunkciós 2 az 1-ben kerekes gurulós táska: iskolába és utazáshoz! Easy go gurulós kerekes modellünket arra terveztük, hogy tökéletes útitárs legyen a mindennapok során, legyen szó akár utazásról, iskoláról vagy sporteseményről. A táska kézipoggyászméretű, így repülőgépes utazáshoz is tökéletes. Ez a táska kerekes - és hátitáskaként is használható, és néhány egyszerű mozdulattal bármikor átalakítható. E tulajdonságának köszönhetően "Easy go" iskolatáskaként is tökéletes, főleg azoknak a gyerekeknek, akiknek rengeteg iskolaszert kell nap mint nap cipelniük az iskolába. Tartósság Az oldalerősítések, a kemény talp, a minőségi fogantyú és a szilikon kerekek növelik a táska tartósságát. Magas minőségű, erős és polieszter vízálló anyagokból készül. Keréktakarók a Hátitáskaként viselve az ún. keréktakaróknak” köszönhetően a kerekek nem piszkolják be a gyermek ruháját, hátát. Aluminium fogantyú mely állítható fogantyú két magasságban állítható (70 cm és 96 cm). A 96 cm-es beállítás kényelmes magasságot biztosít a szülőknek is. Tágas, belső rekeszek párnázott laptop tartóval. Tágas belső rekeszeiben minden iskolai, sport felszerelés és személyes holmi kényelmes elfér. Három kisebb rekeszben kulcsok, dokumentumok és jegyek tarthatók. Párnázott laptop tartóval készül. Az oldalzsebek vizes palack és esernyő tárolására is alkalmasak. Mindennapi kényelem A hátoldala egy extra szivacsos betétettel készül, biztosítva a kényelmes viseletet. Az állítható vállpántok párnázott kialakítással készülnek.

Márka Belmil
Design Graffiti