Hátizsák Hama iskolai háti All Out Louth Blue Dream Check kék Hama kollekció !

Cikkszám: ISITHAMHA00010
Gyártó: Hama
Várható szállítás: 2021. augusztus 02.

HAMA ALL OUT Iskola és szabadidő hátizsák. Párnázott hátfal. S-alakú, kényelmes vállpántok. Extra mellkas pánt a stabilitásért. 2 külső hálós rekesz. Párnázott laptop tartó rekesz. Nagyméretű pakoló rekesz (A4 méretű dokumentumok, iratok, könyvek stb. tárolására). Kisebb pakoló rekeszrendező zsebekkel. 2 cipzáras elülső zseb. Külső méretek: 31x13x45 cm. Súly: 850 gramm. Űrtartalom: 26 liter. Anyag: poliészter.

Márka Hama
1-4.osztályos fiúknak I
5-8.osztályos fiúknak I
Típus Hátitáska
title Hama webshop - legszélesebb kínálat
keywords Hama webshop, hama iskolatáska, hama hátitáska
description Valahol megtalálta mégjobb áron a fenti terméket? Írjon nekünk!