Iskolatáska Ars Una kompakt 20 Think Pink - cica kompakt mágneszáras Prémium kollekció

Cikkszám: ISITARSAL00196
Gyártó: Ars Una
Várható szállítás: 2021. május 25.

A jó iskolatáska ismérvei! Ergonomikus hátkiképzés, pehely könnyű, jól pakolható, könnyen tisztítható, vízlepergető, élénkszínű, gyermekbarát mintázat, 3 év garancia. Miért az ARS UNA Iskolatáskát válasszuk? Az egyik legtartósabb iskolatáska, vízlepergető anyagból készül, tisztántartósa egyszerű Az Ars Una iskolatáska a kisiskolások gerincét kíméli, vastagon párnázott vállrész óvja a vállakat és egyensúlyba hozza a gerincet, ergonomikus hátkiképzéssel tartásjavítást érhetünk el és egyenletes súlyeloszlást biztosít. Vállpántjai több ponton is állítható, ennek köszönhetően a táska maradéktalanul a gyermek testalkatához, magasságához igazítható. Gerincbarát hátoldala teljes felületével a gyermek hátához illeszkedik, tehermentesítve ezáltal a gyermek gerincoszlopát. Az Ars Una iskolatáskával megvalósítható a váll- és hátizmok arányos terhelése, ennek köszönhetően egészséges és kényelmes viseletet biztosít a gyerekek számára. 3 év teljes körű garanciát vállalunk. Kiknek ajánljuk: 1-3. osztályos kisdiákok részére, gerincbarát, lélegző hátú hátkiképzés, párnázott csípőrész, 3 ponton állítható, párnázott vállpántok, mely a gyermek magasságához állítható. Rendkívül könnyű 1,1 kg, vízlepergető anyagból készül, alja kemény műanyag mely megvédi a szennyeződésektől. Belül 1 rekesz textil elválasztó + egy kis cipzáras zseb az apróságoknak. Belül átlátszó tartóban órarend a táska tetején, két oldalán egy-egy tépőzáras zseb a kulacsnak, esernyőnek. Mágneses biztonsági világító Fidlock csat egyszerűen és könnyen nyitható. Nagy felületű fényvisszaverő elemek a biztonságot szolgálja. 3 ÉV GARANCIA! Mérete: 330x410x240 mm Űrtartalom: 18l Terhelhetősége: 12 kg. Mellkas pánt választható hozzá. Gyermekortopédus ajánlásával!

Márka Ars Una
Design Think Pink - cica