Barion Pixel
41.389 Ft
Kedvezmény: 25%
Az akció időtartama: 2023. 01. 30. - 2023. 02. 28.

Iskolatáska Ars Una kompakt 20 Think Pink - cica BEÉRKEZÉS22.08.15 kompakt mágneszáras Prémium kollekció

Cikkszám: ISITARSAL00196
Gyártó: Ars Una
Várható szállítás: 2023. február 13.
A szállítás időpontja a készleten lévő termékekre vonatkozik! A kép csak tájékoztató jellegű!
41.389 Ft
Kedvezmény: 25%
Az akció időtartama: 2023. 01. 30. - 2023. 02. 28.

A jó iskolatáska ismérvei!
Ergonomikus hátkiképzés, pehely könnyű, jól pakolható, könnyen tisztítható, vízlepergető, élénkszínű, gyermekbarát mintázat, 3 év garancia.
Miért az ARS UNA Iskolatáskát válasszuk?
Az egyik legtartósabb iskolatáska, vízlepergető anyagból készül, tisztántartósa egyszerű
Az Ars Una iskolatáska a kisiskolások gerincét kíméli, vastagon párnázott vállrész óvja a vállakat és egyensúlyba hozza a gerincet, ergonomikus hátkiképzéssel tartásjavítást érhetünk el és egyenletes súlyeloszlást biztosít.
Vállpántjai több ponton is állítható, ennek köszönhetően a táska maradéktalanul a gyermek testalkatához, magasságához igazítható.
Gerincbarát hátoldala teljes felületével a gyermek hátához illeszkedik, tehermentesítve ezáltal a gyermek gerincoszlopát.
Az Ars Una iskolatáskával megvalósítható a váll- és hátizmok arányos terhelése, ennek köszönhetően egészséges és kényelmes viseletet biztosít a gyerekek számára.
3 év teljes körű garanciát vállalunk.
Kiknek ajánljuk: 1-3. osztályos kisdiákok részére, Iskolatáskák ISITARSAL00196 31.041 Ft,

A termék kiválasztásakor  kérjük figyelembe venni a mennyiségi egységet! /db, szett, csomag, doboz, kiló, karton, tömb, tubus, ív, pár, display, bliszter, liter, lap, henger,készlet stb./  A sikeres bankkártyás fizetés /BARION/ érdekében kérjük regisztráljon!

Márka Ars Una
Design Think Pink - cica