Samsonite utazótáska gurulós B-Lite Icon 55x33x36 106701/7066 sötét homok

Cikkszám: AJSAUTT0000428
Gyártó: Samsonite
Várható szállítás: 2021. augusztus 04.

A SAMSONITE B-LITE ICON egy új család a textil anyagú nesszeszerek, kozmetikai táskák és bőröndök kínálatában. A klasszikus B-LITE visszatérése új köntösben – a B-LITE ICON az eddigieknél is magasabb színvonalat jelent mind formában, súlyában és praktikumában. Megtartja eredeti kollekciójának hídszerű kényelmes fogantyúját, de még könnyebb, részleteiben kifinomultabb és színskálájában még változatosabb. Rejtett zipzára vízálló. B-LITE ICON DUFFLE/WH. 55/20 5év garancia, garancia, garancia, sötét homok mérete: 55x33x36 55 liter, súlya: 2,3kg utazási javaslatunk: Javasoljuk az Ön által választott légitársaság kézipoggyász-előírásainak tanulmányozását még az elutazás előtt, vagy a jegyvásárláskor. Keressen bennünket bizalommal - várjuk megrendelését szeretettel!

Márka Samsonite
Design B-Lite Icon